درباره ما

درسیتو چگونه شکل گرفت؟

در اواسط سال ۹۲،با گذشت پس از یک دوره پنج‌ساله از تأسیس آموزشگاه در شمال تهران، ضرورت اطلاع‌رسانی اخبار آموزش و مرجعی که بتواند نیازهای آموزشی دانش آموزان را برطرف کند به‌شدت احساس می‌شد.
در شروع این مسیر ابتدا اقدام به راه‌اندازی سایتی مختص دانش‌آموزانی که عضو مجموعه شعبات آموزشگاه بودند کردیم ولی با گذشت زمان و استقبال جدی مخاطبین تصمیم به گسترش خدمات خود و تأسیس یک مجموعه مستقل گرفتیم.
با گذشت زمان و در اواسط سال ۹۴ پس از یک دوره نشست‌های طولانی و جلساتی که ساعت‌ها به طول کشید اولین نسخه سایت با ظاهری بسیار ساده و ابتدایی در جهت شناخت نیاز جامعه هدف راه‌اندازی شد که به لطف مخاطبین در مدت‌زمانی کوتاه با جهش خوبی روبه‌رو شدیم.
پس از یک دوره یک‌ساله، در اواسط سال ۹۵ این بار با داشتن بازخوردهایی که از مخاطبان محترم گرفته بودیم، استراتژی‌ها را بر اساس درخواست‌های مخاطبین تغییر دادیم و درنهایت با تغییر برند و آدرس سایت به درسیتو و رونمایی از قالب جدید و افزایش امکاناتی که به سهولت کاربری کمک شایان توجهی می‌کرد در کنار بازدیدکنندگان عزیزمان حاضر شدیم.

اهداف درسیتو

در گروه درسیتو با حضور متخصصین حوزه آموزش که در حقیقت هرکدام از دبیران و مشاورین باتجربه در مدارس ایران هستند و در کنار مجرب‌ترین متخصصان حوزه اینترنت با روحیه کار گروهی و با اولویت تولید محتوای اصیل و دسته اول ، اهداف اصلی در شش دسته زیر خلاصه می‌شوند.
• ایجاد دسترسی راحت دانش آموزان و دانش جویان به اخبار حوزه آموزش از مقطع ابتدایی تا دکتری
• اطلاع‌رسانی شفاف درزمینه‌ی مدارس کشور ( بانک اطلاعات مدارس)
بانک سؤالات با امکان جستجوی پیشرفته
• ارائه خدمات مشاوره‌ای و برنامه‌ریزی
• معرفی و تحلیل کتاب‌های کمک‌آموزشی
• معرفی و تحلیل بازی‌های فکری و آموزشی

گروه درسیتو:

خانم فائزه فیض‌آبادی (تحریریه)
آقای مجتبی مهرپرور ( تحریریه)
خانم فائزه ستوده کلام (تحریریه و مدیر روابط عمومی)
خانم راضیه سادات جلالی طهرانی ( تولید محتوا)
خانم الهه سیفی آزاد ( تولید محتوا)
خانم محدثه محمدی ( شبکه‌های اجتماعی)

© کلیه حقوق این سایت محفوظ و مربوط به تیم درسیتو می باشد